کارخانه سنگبری تراورتن و مرمریت در اصفهان

سنگبری حکیم فعالیت خود را در سال 1375 در زمینه تولید سنگ ساختمانی در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد اصفهان آغاز نمود. این مجموعه با به کارگیری نیروهای مجرب و با تجربه و همچنین بهره گیری از ماشین آلات روز دنیا به تولید و فرآوری انواع سنگ‌های ساختمانی (تراورتن عباس آباد - تراورتن شکلاتی - مرمریت مهکام ) پرداخته است.

لیست مدیران

سمت : مدیرعامل

سید محمد افضلی

سمت : مدیر فروش

سید محسن افضلی

کارخانه سنگ تراورتن در اصفهان

سنگ تراورتن به عنوان یکی از سنگ های پرکاربرد در نمای بیرون ساختمان می باشد و از عمده رنگ های آن نیز می توان به زمینه رنگ کرم ، سفید ، سیلور ، قرمز و شکلاتی اشاره کرد . استان اصفهان به عنوان قطب صنعت سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید و همین دلیل یکی از بازارهای خرید سنگ تراورتن برای فعالان صنعت ساختمان را  می توان در کارخانه سنگ تراورتن در اصفهان نام برد .

کارخانه سنگ مرمریت در اصفهان

سنگ مرمریت باتوجه به خصوصیات ذاتی که دارد به صورت عمده در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که می توان به بخش هایی چون راه پله ، پارکینگ ، کف ساختمان ، لابی ، آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد  . استان اصفهان به عنوان قطب تولید سنگ ساختمانی به عنوان مراکز اصلی تولید انواع سنگ مرمریت در ایران به شمار می آید و بسیاری از فعالان صنعت ساختمان به دنبال کارخانه تولید سنگ مرمریت در اصفهان می باشند .

مشاوره رایگان : 
09131335927