سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد به عنوان یکی از محبوب‌ترین سنگ‌های تراورتن سفید در ایران می‌باشد . از جمله خصوصیات آن می‌توان به زمینه رنگ روشن ، مقاومت بالا ، ساب پذیری و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی اشاره کرد که به عنوان یکی از پر کاربردترین سنگ‌های تراورتن در ایران می‌باشد . کاربرد تراورتن عباس آباد با توجه به خصوصیات ذکر شده در بالا ، مورد استفاده در نمای بیرون و داخل ساختمان می‌باشذ که برای نمونه می‌توان به راه پله‌های لابی ، کف ساختمان و بدنه نمای بیرون و داخل اشاره کرد . تراورتن عباس آباد به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری و برش قرار می‌گیرد . معدن این سنگ در محلات واقع شده می‌باشد . 

خرید و فروش تراورتن عباس آباد

باتوجه به قرارگرفتن موقعیت معادن عباس آباد در محلات اما این سنگ به صورت گسترده و در متراژ انبوه در استان اصفهان مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد . سنگبری حکیم در شهرک صنعتی نجف آباد واقع شده و این واحد به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ در تراورتن عباس آباد کرم و سفید به صورت موج دار و بی موج می‌پردازد . 

قیمت تراورتن عباس آباد

قیمت تراورتن عباس آباد مانند سایر سنگ‌های تراورتن به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که در این بین می‌توان به سورت بندی ، ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و همچنین متراژ آن اشاره کرد . تراورتن عباس آباد از نظر سورت بندی یکی از متنوع‌ترین سنگ‌های ساختمانی بوده و  هر سورت دارای قیمت مخصوص خود می‌باشد ، برای نمونه سورت‌های سفید و یکدست از بازه قیمتی بالاتری نسبت به سورت‌های کرم می‌باشند . بالا بودن سورت ان موجب شده تا متراژ نیز بر روی قیمت تاثیر گذار باشد و برخلاف سایر سنگ‌های ساختمانی ، متراژ و قیمت رابطه مستقیم با یکدیگر داشته باشند . ابعاد نیز از این موارد غیرقابل انکار نیست و برای نمونه ابعاد و ضخامت  بالاتر موجب خواهد شد تا قیمت آن نیز افزایش یابد و بیشترین ابعادی که از این تراورتن می‌توان در بازار یافت ، ابعاد تایل ، پلاک و اسلب می‌باشد .

فروش فوق العاده سنگ تراورتن شکلاتی