سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد ،به عنوان یکی از محبوب‌ترین سنگ‌های تراورتن سفید در ایران می‌باشد . از جمله خصوصیات آن می‌توان به زمینه رنگ روشن ، مقاومت بالا ، ساب پذیری و مقاومت در برابر باران‌های اسیدی اشاره کرد که به عنوان یکی از پر کاربردترین سنگ‌های تراورتن در نمای ساختمان می باشد. کاربرد تراورتن عباس آباد با توجه به خصوصیات ذکر شده در بالا ، مورد استفاده در نمای بیرون و داخل ساختمان می‌باشد که برای نمونه می‌توان به راه پله‌های لابی ، کف ساختمان و بدنه نمای بیرون و داخل اشاره کرد . تراورتن عباس آباد به صورت موج دار و بی موج مورد فرآوری و برش قرار می‌گیرد . معدن این سنگ در محلات واقع شده می‌باشد . 

خرید و فروش تراورتن عباس آباد

باتوجه به قرارگرفتن موقعیت معادن عباس آباد در محلات اما این سنگ به صورت گسترده و در متراژ انبوه در استان اصفهان مورد فرآوری و تولید قرار می‌گیرد . سنگبری حکیم در شهرک صنعتی نجف آباد واقع شده و این واحد به صورت تخصصی به تولید و فرآوری انواع سنگ در تراورتن عباس آباد کرم و سفید به صورت موج دار و بی موج می‌پردازد . 

قیمت تراورتن عباس آباد

قیمت تراورتن عباس آباد مانند سایر سنگ‌های تراورتن به پارامترهای متنوعی بستگی دارد که در این بین می‌توان به سورت بندی ، ابعاد ، ضخامت ، کیفیت فرآوری و همچنین متراژ آن اشاره کرد . تراورتن عباس آباد از نظر سورت بندی یکی از متنوع‌ترین سنگ‌های ساختمانی بوده و  هر سورت دارای قیمت مختص به خود می‌باشد ، برای نمونه سورت‌های سفید و یکدست از بازه قیمتی بالاتری نسبت به سورت‌های کرم می‌باشند . بالا بودن سورت ان موجب شده تا متراژ نیز بر روی قیمت تاثیر گذار باشد و برخلاف سایر سنگ‌های ساختمانی ، متراژ و قیمت رابطه مستقیم با یکدیگر داشته باشند . ابعاد نیز از این موارد غیرقابل انکار نیست و برای نمونه ابعاد و ضخامت  بالاتر موجب خواهد شد تا قیمت آن نیز افزایش یابد و بیشترین ابعادی که از این تراورتن می‌توان در بازار یافت ، ابعاد تایل ، پلاک و اسلب می‌باشد .

یکی از چالش های دیگری که برای بسیاری از طراحان و پیمانکاران وجود دارد،آیا از این تراورتن به صورت یکدست استفاده شود و یا به صورت ترکیبی با سنگ های دیگر و اصولا چه سنگی با آن سازگاری دارد؟ با توجه زمینه رنگی سفید و کرم روشن، این تراورتن قابلیت کارکرد به صورت یکدست و همچنین ترکیبی با سنگ هایی مانند سیلور و شکلاتی را دارا بوده و می توانید از بخش محصولات از سایر سنگ های ما نیز دیدن کنید.

مشاوره رایگان : 
09131335927