کارخانه سنگبری در اصفهان

فرم تماس با ما

آدرس کارخانه

از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

آدرس

پلیس راه نجف آباد - خیابان آبان 27

شماره تماس

09131335927

کارخانه سنگبری در اصفهان

استان اصفهان باتوجه به قرار گرفتن در مرکز ایران و ارتباط با تمامی معادن سنگ ساختمانی موجود در ایران ، به عنوان قطب صنعت سنگ در ایران به شمار می آید . به صورتی که بیشتر فعالان ساختمان سازی به دنبال کارخانه سنگبری در اصفهان می باشند . حال در ادامه به بررسی مهمترین شهرک های صنعتی در استان اصفهان خواهیم پرداخت .

کارخانه سنگبری در شهرک صنعتی رضوانشهر

شهرک صنعتی رضوانشهر در 50کیلومتری غرب شهر اصفهان واقع شده و این شهرک به عنوان نو پاترین شهرک صنعتی تخصصی سنگ ساختمانی در ایران به شمار می آید . این منطقه دارای بیش از 300 واحد تولید سنگ های ساختمانی می باشد که به صورت عمده به تولید سنگ تراورتن می پردازند .

کارخانه سنگبری در نجف آباد

شهر نجف آباد به عنوان یکی از بزرگترین شهرستان های استان اصفهان به شمار می آید و در این شهرستان بیش از 200واحد تولید سنگ ساختمانی واقع شده که به آن مکان ، منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد نیز گفته می شود .

کارخانه سنگبری در محمودآباد

یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی تولید سنگ ساختمانی در ایران را می توان با عنوان شهرک صنعتی محمودآباد معرفی کرد . در این شهرک بیش از 700واحد تولید سنگ واقع شده که بیشتر به تولید سنگ های مرمریت ، گرانیت ، چینی ، تراورتن و انواع سنگ های ساختمانی می پردازند .

مشاوره رایگان : 
09131335927