انواع نما رومی با سنگ تراورتن سفید

نماهای طراحی شده برای ساختمان ها از سبک های متنوعی برخوردار است و هر شخص باتوجه به نوع سلیقه به یک نوع از طرح ها علاقه مند خواهد شد . در بین تمامی طرح های ارائه شده در این سال ها یکی از نماهای محبوب در بین آن ها ، نمای رومی است. این نما از نماهای کلاسیک یونان سرچشمه گرفته است و در این سال ها مدل های زیبایی از آن طراحی شده و سعی می کنیم تا در این بخش به ارائه انواع مدل های طراحی شده بپردازیم . یکی از مصالح پرکاربرد جهت طراحی این دسته از معماری ها ، می توان به سنگ ساختمانی اشاره کرد که در این بین سنگ تراورتن به صورت گسترده در این نما مورد استفاده قرار می گیرد . سنگ تراورتن با زمینه سفید که به آن سنگ تراورتن سفید نیز گفته می شود به صورت گسترده در این مدل از نماها مورد استفاده قرار می گیرد . سنگبری حکیم واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر اصفهان به تولید و فرآوری این دست از سنگ های تراورتن سفید می پردازد .

یکی از چالش های پیش روی علاقه مندان به نماهای رومی با سنگ تراورتن سفید داشتن یک کاتالوگ کامل از تمامی انواع نمای رومی با سنگ تراورتن سفید است که در این سال ها از محبوبیت بالایی برخوردار گردیده است . باید اشاره داشت که اصولا از سنگ تراورتن سفید بی موج برای طراحی این دست نماها استفاده گردد و به صورت عمده از تراورتن سفید بی موج نیز به صورت یکدست استفاده می گردد .

یکی از پارامترهای اصی در معماری نماهای رومی ، مخصوصا با زمینه سفید طراحی کلاسیک آن ها می باشد . این مدل از طرح ها باعث زیبا شدن نمای ساختمان گردیده و خود عاملی است بر افزودن ارزش ساختمان مربوطه است . در بخش زیر تصاویری از این دست ها برای شما قرار داده ایم که می توانید مشاهده کنید .

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131335927