قیمت هر متر سنگ نمای رومی

قیمت هر محصول همواره به عنوان مهمترین چالش پیش روی خریداران آن محصول می باشد و یکی از متریال های پر کاربرد جهت استفاده در نمای ساختمان به انواع سنگ های ساختمانی اشاره کرد که باتوجه به تنوعی که از نظر رنگ و معادن دارند به همین روال قیمت گذاری آن ها نیز از تعریف ثابتی برخوردار نبوده و نیاز به معماران و تجربه در این زمینه است . در این سال ها از نماهای رومی به صورت گسترده در ایران مورد استفاده قرار می گیرد و سنگ های ساختمانی به عنوان متریال اصلی جهت استفاده در این نوع از نماها می باشند .

قیمت هر متر سنگ نمای رومی به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می توان به سورت بندی ، رنگ ، نوع معدن ، ضخامت و همچنین ابعاد آن ها اشاره کرد . اصولا از سنگ های تراورتن با بازه رنگ کرم ، سفید و بژ جهت پوشش و نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که هرکدام از رنگ ها از معادن متنوعی برخوردار بوده و در ادامه به بررسی تک تک آن ها خواهیم پرداخت . برای بازه رنگ سفید می توان به سنگ تراورتن عباس آباد اشاره کرد که از این سنگ به صورت بی موج و جهت استفاده در طراحی نماهای رومی مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به سایر سنگ های تراورتن مورد استفاده در این نوع نماها از قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

قیمت هر متر مربع سنگ نما رومی به رنگ ، نوع معدن ، ضخامت و همچنین ابعاد درخواستی جهت فرآوری بستگی دارد . سنگبری حکیم واقع در منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد به تولید و فرآوری انواع سنگ نمای رومی می پردازد و این واحد آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع سنگ نما رومی در شهر اصفهان ، تهران ، اهواز ، شیراز و سایر شهرهای ایران را دارا می باشد.

 • ابراهیم
  یکشنبه ۱۱ فروردین سال ۱۳۹۸

  سلام مطالب شما را با دقت خواندم . ممنون اما یک سوال برای من هنوز باقی مانده و این هم قیمت مترمربع سنگ نمای رومی را شما با اجرا و نصب آن حساب می‌کنید و یا فقط خود سنگ را؟ ممنون می‌شوم جواب دهید

 • مدیر سایت
  یکشنبه ۱۱ فروردین سال ۱۳۹۸

  با سلام خدمت کاربر گرامی به نام ابراهیم در پاسخ به سوال شما باید عرض کنم که خیر . مجموعه ما در زمینه تولید سنگ‌های مورد استفاده برای نما رومی فعالیت داره و قیمت سنگ را ما اعلام خواهید کرد و هیچ گونه فعالیتی در زمینه نصب و اجر، این مجموعه ندارد.

 • علی
  چهارشنبه ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۸

  من از نماها رومی خیلی خوشم میاد ولی متاسفان هم قیمت نصب و هم قیمت سنگ ان به نسبت خیلی بالاس. آیا شما سنگی سراغ دارید که برای این بخش کاربردی باشه و من بتونم با هزیه کمتری ان نمایی که دوست دارم را اجرا کنم. ساختمان ما دوطبقه است

 • مدیر سایت
  چهارشنبه ۱۴ فروردین سال ۱۳۹۸

  با سلام به علی در پاسخ به سوال شما : شما می‌توانید از رنگ کمی بژتر برای طراحی نما خود استفاده کنید و به نسبت قیمت آن مناسب‌تر می‌باشد.

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131335927