تراورتن شکلاتی بی موج یزد

قیمت : تماس بگیرید

سنگ تراورتن شکلاتی بی موج یزد از زمینه رنگ قهوه ای برخوردار می‌باشد و با توجه به تراکم بالا، موجب شده تا از ساب پذیری به نسبت خوبی برخوردار باشد. این نوع سنگ به صورت ترکیبی با سایر سنگ‌های تراورتن کرم و سفید بی موج و همچنین آجر مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین در بعضی از طراحی‌ها مشاهده شده است که این سورت به صورت یکدست و در نماهای رومی مورد استفاده قرار گرفته است. شما می‌توانید جهت مشاهده لیست کامل سایر سورت‌های مرتبط از طریق لینک سنگ تراورتن شکلاتی ، مراجعه نمائید.

قیمت تراورتن شکلاتی بیموج یزد به پارامترهایی چون ضخامت ، ابعاد و کیفیت فرآوری بستگی دارد که هر کدام به نوعی بر قیمت آن تاثیر گذار می‌باشند. این نوع تراورتن در این مجموعه در ابعاد تایل و پلاک با ضخامت‌های 2 و 3 سانتی متر مورد فرآوری قرار می‌گیرد. شما نیز می‌توانید جهت دریافت قیمت آن در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران با ما در تماس باشید.

تصاویر دیگر محصول

  • علی
    چهارشنبه ۵ تیر سال ۱۳۹۸

    با سلام برای نمای بیرون ساختمان خود به دنبال سنگ تراورتن شکلاتی مناسب می‌باشم. البته از عباس آباد بی موج استفاده کردم و می‌خواهم به صورت ترکیبی از تراورتن شکلاتی بی موج نیز استفاده کنیم. سورت خوب شما در چه بازه قیمتی قرار دارد؟

  • مدیر سایت
    چهارشنبه ۵ تیر سال ۱۳۹۸

    با سلام خدمت شما کاربر گرامی در پاسخ ب سوال شما باید اعلام کرد که تراورتن شکلاتی بی موج مورد فرآوری در این مجموعه در چندین سورت دسته بندی می‌شود و شما می‌توانید از سورت ممتاز ما استفاده کنید. جهت دریافت لیست قیمت لطفا با ما در تماس باشید تا قیمت به روز محصول برای شما ارسال گردد. با تشکر

فرم ارسال نظر

مشاوره رایگان : 
09131335927